Uchwyty TV

Uchwyty ścienne bez regulacji

Uchwyty ścienne bez regulacji

Uchwyty ścienne bez regulacji, inaczej określane jako uchwyty stałe wyróżniają się szybkim montażem telewizorów plazmowych oraz LCD. Podstawowy rodzaj uchwytów pozwalający na wykonanie solidnego mocowania. Telewizory przy zastosowaniu uchwytów stałych pozostają przez cały czas w tej samej pozycji. Nie można ich obracać pod żadnym kątem. Tego typu uchwyty wyróżniają się płaską konstrukcją. To właśnie dzięki niej, możliwe jest dokonanie montażu bardzo blisko ściany. Kolejną zaletą dokonania wyboru właśnie tego rozwiązania, jest zakamuflowanie mocowania. Dlatego telewizor zostaje zawieszony na ścianie w niezwykle estetyczny i elegancki sposób.

Uchwyty ścienne z regulacją pionową

Uchwyty z regulacją pionową, które nazywane są również jako uchwyty uchylne, po zamocowaniu na nich telewizorów LCD lub plazmowych, umożliwiają zmianę nachylenia urządzeń w kierunku pionowym. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość ukierunkowania ekranu w taki sposób, by wyeliminować niekomfortowe odbijanie promieni słonecznych, przeszkadzających w odbiorze obrazy. Uchwyty z regulacją pionową posiadają dostosowany rozstaw otworów służących do mocowania, przez co produkty są dostosowane do telewizorów każdego producenta. Najpopularniejsze uchwyty z pionową regulacją pozwalają na zamianę kąta nachylenia telewizora o 15 stopni w górę, a także dół.

Uchwyty ścienne z regulacją pionową
Uchwyty ścienne z regulacją poziomą

Uchwyty ścienne z regulacją poziomą

Uchwyty ścienne z regulacją poziomą, są wyjątkowym rodzajem mocowań, które optymalnie skonfigurowane są nie tylko do telewizorów plazmowych oraz LCD. Ich konstrukcja wspaniale sprawdza się także przy montażu telewizorów LED. Zadaniem uchwytów ściennych z regulacją poziomą jest obracanie urządzenia w na boki, czyli w płaszczyźnie poziomej. Ich zakres obrotu sięga nawet 180 stopni. W przypadku gdy uchwyt z regulacja poziomą będzie dedykowany do montażu na suficie, niejednokrotnie telewizor można obrócić wokół własnej osi o 360 stopni. Dzięki temu mocowaniu można optymalnie dopasować kąt obrazu do swoich osobistych preferencji.

Uchwyty ścienne z pełną regulacją

Uchwyty ścienne z pełną regulacją, zaliczają się do najbardziej zaawansowanej grupy uchwytów, które pozwalają na regulację urządzenia według indywidualnych preferencji. Dedykowane są telewizorom plazmowym oraz LCD. Pionowa oraz pozioma regulacja umożliwiają usytuowanie ekranu w odpowiednim ułożeniu, zarówno pod względem wysokości, jak i również kąta obrotu w płaszczyźnie poziomej. Grupa wysokiej jakości zaawansowanych uchwytów z pełną regulacją, spełniają wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, jednocześnie doskonale radząc sobie w niestandardowych warunkach montażowych.

Uchwyty ścienne z pełną regulacją
Uchwyty sufitowe

Uchwyty sufitowe

Uchwyty sufitowe służą przede wszystkim do mocowania projektorów multimedialnych. Zdarza się jednak również montaż telewizorów plazmowych, LED oraz LCD. Dzięki solidnej konstrukcji, uchwyty sufitowe doskonale radzą sobie z urządzeniami, które można ustawiać pod dowolnym kątem w każdej płaszczyźnie. Dzięki zastosowaniu specjalnego wysięgnika, możliwa jest regulacja długości ramienia, co ostatecznie pozwala na zachowanie optymalnego odstępu między sufitem, a montowanym urządzeniem. Uchwyty sufitowe doskonale sprawdzają się w salach konferencyjnych, biurach, gabinetach lekarskich, jak i również mieszkaniach prywatnych.